Deep rozhovory a půlnoční cíga

11. listopadu 2018 v 22:29 | Steeve X |  C'est...sentiment?
Nebo možná půlnoční rozhovory a deep cíga? Works too. Občas i obojí najednou. Přijde mi, že se dneska moc lidí honí za nějakou brutálně deep myšlenkou. Včetně mně. Z nějakýho důvodu potřebujeme, aby sebemenší shit kterej děláme měl vyšší smysl, aby to vytvářel skutečný hodnoty a odpovídal duševním ideálům. Nebo tak něco. Průměrnej mylenjál musí každej večer sedět v lenošce, zakrytej hipster dekou a hustym kouřem z vodnice, poslouchat osmdesátky a rozjímat nad nesmrtelností brouka. Asi jako já. Až na to, že moje deka je fakin polyester a přemýšlim spíš nad tím, jestli se mi boloňská v ledničce do zítřejšího oběda nezkazí. (Určitě jo.)

Výsledek obrázku pro thinkingKlečím na rozjebaný židli v kuchyni a snažím se, abych to nefoukal dovnitř. Protože pak by to smrdělo. A to já přece svejm super spolubydlícím udělat nechci. Ještě by mi pak museli udělat promluvu do duše a předat pár křesťanskejch letáčků. Tudíž šetřím svůj čas a naše lesy, když při kouření vydechuju co nejdál z okna co to jde. Pochopte, je to moje první cígo po týdnu, po sedmi dnech litanického odříkání a stavů totálního splínu. No Nietzsche by měl radost.

Spíš sem chtěl jenom zkusit, jestli to vůbec vydržím. Ezli zvládnu týden bez metly lidstva a oblíbeného krátiče přestávek mezi přednáškama. Přišlo mi, že to možná torchu přeháním a dvě krabičky týdně jsou zátěž pro plíce i peněženku. Změna je přece život. (Nailed it!) A vydržel sem! Sice to znamenalo, že při těch přestávkách sem stál s kouřícíma spolužákama v třeskutý zimě a akorát na ně koukal jako pičus, ale tak nevadí. Udělal sem statement. Pokořil sám sebe. Dneska si teda v duchu tohoto kolosálního vítězství ještě mašli nehodim. Wáu.

O čem je tenhle článek??

Zjistil jsem, že skoro neumím vést normální rozhovor s lidma bez toho, abych to stočil k nějákejm brutálně deep myšlenkám. Čímž nutně nemyslím chytrý a světoborný myšlenky - spíš takový ty, co se ledabyle šťáraj někde v hlubinách mozkový kůry a nedá se na ně pořádně odpovědět. Což je docela nahovno, když chcete, aby to třeba byl dialog, a ne smršť kokotin. K mýmu štěstí ale podobně deep věcem hodluje i dost lidí v mym okolí, takže si nakonec třeba i přisadí a než se nadějeme, naše konverzace míří hloubš než eskalátory na Hradčanský.

Výsledek obrázku pro deepshit

Překvapivě ani nepotřebuju být na pártošce po pátym pivu (a desátým cígu), aby mi témata jako smysl víry, prospěšnost kapitalistickýho uspořádnání světa nebo vypadnutí Geni ve StarDance přicházely na mysl a bezohledně si razily cestu k řečovým svalům. Tyvole. A tohle byla taky deepshit věta. Štve mě to, protože člověk se v tom pak sám ztrácí a nedokáže normálně fungovat. Proč máme tendenci dělat při rozhovorech mentální přemety? A proč se můžeme posrat, aby každej oběd přispíval ke globálnímu boji proti glutamátům?

Šmakuje to nějak jinak, divně. Snažím se tu nefamiliérní chuť taktně vyflusnout co nejdál, ale nějak sem to posral a sliny sebou pleskly na okap pár ceťáků dopředu. No aspoň to nemám na rukávu, žejo. Koukám na svýho neaerodynamickýho kemra a přemýšlím, že dneska bylo toho deepshitu až moc. Někdy je prostě lepší do těch myšlenek tolik nezabředávat a radši se kámoidů zeptat třeba na počasí nebo poslední dovolenou. Každej den není posvícení. Kažej rozhovor nemusí bejt deep, aby měl smysl.

Ale každej článek na TT rozhodně jo.


Vedete často deepshit rozhovory?
Zasvěcujete obyč věci ve svym životě vyšším cílům?
Je Hillary Clintonová příslušníkem rasy Reptiliánů?

Jiné kvalitní hovno si můžete přečíst tady.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 wicaedien wicaedien | E-mail | Web | 13. listopadu 2018 v 20:46 | Reagovat

Já vedu deep rozhovory u Rychle a zběsile ;)
mimochodem boloňská se přes noc v lednici nezkazí, vlastní zkušenost :D a nothing else matters :D

2 Em Age Em Age | Web | 1. ledna 2019 v 22:09 | Reagovat

Tvůj článek mi připomněl, že místo toho, abych si šla zapálit tu vodnici, už hodinu tady pročítám články na blog.cz :-) Tak děkuji. :D

3 Marionete Marionete | Web | 9. února 2019 v 12:35 | Reagovat

Ráda taky takhle filozofuju :D

4 a. a. | Web | 2. dubna 2019 v 9:15 | Reagovat

taky se bojím, aby se mi na bytě nezkazilo jídlo, co sem si třeba v neděli přivezla od babičky. největší struggles, víc jak nějaký deep myšlenky.
horší sou pak rozhovory, kdy to nekončí deep shitama, někdy je to pak nuda bez nějakejch sraček, ze života, a tak.
kdy pudem na cigo ?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama