Už zase smažím palačinky

13. srpna 2017 v 15:09 | Steeve X |  Post court~
Úmyslně parafrázuji na "skáču přes kaluže". Těm, co to poznali, upřímně gratuluji ze dvou neodmyslitelných důvodů - za prvé sdílejí můj úžasný smysl pro debilní ironii - za druhé tenhle blog ještě čtou, což, buďmě k sobě upřímní, poslední dobou moc námahy nevyžaduje. Takže gratuluju vlastně i sobě - k tomu, že jsem se po bilionu let a jednom měsíci znova rozhodl začít blogísQovat. No vidíte, co taková malá parafráze dokáže! Haha, fajn.

Výsledek obrázku pro záchod


Po období, které budou archiváři mého blogu z budoucnosti nazývat jako "Velká Steeveovská recese", mne přemohla kundózní vlna nostalgie. Možná to vydrží, možná je to Maybelline. Protože vás to opravdu zajímá, a protože i po letech musím stále konstatovat, že blog je přístavem třináctek vylévajících si srdce a zážitky, prozradím, že se toho v mém zaprděném životě vskutku mnoho změnilo. Rád odcituji popisek, který má En Tejlr v popisku esbéček:

"Někdy si myslím, že jsou to kecy, z kterých vyroste, ale tak jako tak se tento blogger skvěle čte."

Nevyroste.

Ale děkuju! Jako sebestředný kundihvizd si samozřejmě každý komentář a názor týkající se mé osoby beru k srdci. Keců mám pořád dost, a co tak pozoruju, bude to taky ta jediná věc, kterou se kdy možná uživím. Ale řeknu vám tajemství. Ve skutečnosti nejsem takový zmrd. Je to ono prastaré kouzlo internetových bojovníků, co z přicvrklých nicek dělá "osobnosti", o kterých si zbytek světa (tedy rovněž nicek) myslí, že stojí za pozornost.

Moje maminka říká, že jsem zasraný bezvěrec. Má pravdu, ale kdybych náhodou nebyl, děkoval bych bohům starým i novým za to, že taková zákonitost ve světě existuje. Děkuji, nicky. A vynasnažím se vás opět zaplavit bahnem mé geniálnosti, která se skvěle čte. (I já jsem se při psaní této věty málem posral.) No nic. Tak mě tu zas máte. Nepovzneseného, nepoučeného a s hubou plnou debilních keců. Martina prohlásila, že jsem na blogu strašně sprostý, asi s tím něco udělám.

- Said noone ever.

Jak se máte?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ann Taylor Ann Taylor | Web | 14. srpna 2017 v 19:34 | Reagovat

Tak né no, jsi mi sebral iluze! :-(  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama