Pitomio

21. srpna 2017 v 15:49 | Steeve X |  Ce que me dérange (Co mě štve)
Jsou lidé, kteří se pro svou přezdívku vyloženě narodili. Jedním z nich je i známý bojovník za upalování "čmoudů", internetový hrdina a nabouchaný sperminátor (Pi)Tomio Okamura, echt lídr myšlenkového vyHNUTÍ Usviť, dnes SPD, tedy Spolku Pitomiových Dementů. A narodil se zjevně i pro mnoho dalších věcí! Pro začátek třeba zvláštní schopnost přitahovat výmazy s podobně rakovinotvornými myšlenkami, jako má on sám.Typický volič SPD se jmenuje Mařena. Mařena Horáková z Prdele nad Nisou, která ví o politice převážně hovno, nicméně na stará kolena ji pohltila vlna akutního vlastenectví. Mařena tu žádný ZASRANÝ čmoudy nechce. Včera na Nově říkali, že imigranti způsobují zánět konečníku a přišli sem nepracovat bez pracovních zkušeností a ukrást nám práci. To si Mařena přece nemůže nechat líbit, a jako jediné logické řešení celé té ZASRANÉ situace pochopitelně zvolila vybombardovat sever Afriky napalmem.

Ještě předtím ale šla na Facebook, kde jí kámoška Gabča Zkundipinda (z Mělníka) poradila přidat se k soudruhu Okamurovi. Ostatně ten už jen od pohledu působí až nezdravě čistým češstvím a tak vůbec. Tomi Mařeně naprosto rozumí, a bombardování napalmem schvaluje. Mimo to i žije v nezlomném přesvědčení, že se proti němu a jeho ovečkám spikla mimo jiné Česká televize, Babiš, KGB, En Marche! i komunisti dohromady.

A tak jsou tu, Pitomio, Gabča a Mařena. Oddaní bojovníci za milosrdnou genocidu, která konečně vrátí všech dvanáct ZASRANÝCH uprchlíků tam, kam patří (nejspíš vládním speciálem) a z jejich ŠPINAVÝCH pařátů vyrve naši milovanou vlast, která je ale jinak vlastně úplně napiču. A všichni sou šťastní. Gabča dostala za nového rekruta epesní klipsnu v barvách Okamurova suši baru, Pitomio získal dostatek procent ve volbách, aby si mohl se straníky bratrsky rozdělit devítimilionovou dotaci, no a Mařena může v Prdeli nad Nisou usínat s pocitem, že pro národ udělala vše, co bylo v jejích silách.

Související obrázek

A teď vážně. Jestli se mi z něčeho při jediném pohledu chce blít a mít sračku naráz, jsou to Okamurovy příspěvky typu "Podali jsme žádost na ČT, že mají malý péro, a oni to ANI NEZVEŘEJNILI V HLAVNÍCH ZPRÁVÁCH" nebo "Přátelé, mám pro vás šokující zprávu o tom, jak se z bazénu, do kterého vleze ZASRANÁ muslimka stane bažina, protože burkiny jsou plné písku, Mařena to viděla na dovolený v Egyptě." A pod tím Mařeny a Gabči orgazmicky přitakávající "MÁTE PRAVDU PANE OKAMURO! JSEM S VÁMI!"

Nevadí mi, když má někdo názor. Ani když je proti uprchlíkům, nebo věří na chemtrails. Co ale nemůžu vystát je mediální masáž, hoaxy a zneužívání debility a nasranosti všech těch debilních a nasraných čechů - pro osobní obohacení a propagaci suši restaurace. Mařeny z Prdelova si možná posraný stát zaslouží, nicméně my ostatní v něm budeme muset žít taky. Ještě že nejím ryby.

 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Pani doktorko - vy ste doktorka? A věříte v Boha?

Ano
Ne
Ne, neprší tady

Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 21. srpna 2017 v 18:03 | Reagovat

Docela mě zajímá kdo je podle tebe tedy nejlepší kandidát ke zvolení?

2 Steeve X Steeve X | Web | 21. srpna 2017 v 18:16 | Reagovat

[1]: Teď se ptáš na volby do parlamentu, na prezidentské volby, na hnutí nebo lídry? Nebo jen tak, aby řeč nestála?

3 Heaven Heaven | Web | 21. srpna 2017 v 19:08 | Reagovat

Hezky jsi to vystihl. Někdy, jen tak ze srandy, projíždím stránky na FB typu "Fanklub Tomia Okamury" - opravdu jedna perla za druhou :D

4 Matty Matty | 22. srpna 2017 v 14:10 | Reagovat

Klobouček dolů, sepsané je to tak, že se u toho člověk musí usmívat, ale když se to vezme tak a tak, je to vlastně všechno čistá pravda. Nejsem zastáncem vzájemného očerňování se politiků a sledování jejich debat se snažím vyhýbat, ale když už na nás Okamura s těmihle žvásty skáče málem i z reklamy na Coca-Colu... Zkrátka tohle ani nepotřebuje komentář. Češi jsou národ, který uprchlíky nenávidí a bojí se, že nás brzy zaplaví a bude tady řachat jedna bomba za druhou. A takovým ovcím stačí jen říct, že vy to změníte, a rázem máte div ne 20% hlasů a petici pro kandidaturu na prezidenta, protože těch 12 uprchlíků musí okamžitě pryč. Lidi, zajeďte si do Německa nebo Francie - tam se to musí řešit. Tady? Nenechte se vysmát. Ten radikální antiislamismus, který tady převládl, je smutný a směšný zároveň. To, že my opravdu nejsme země, kde by něco hrozilo, protože tu ti uprchlíci nechtějí zůstávat (a nutno říci, mají důvodů víc než dost...), to prostě lidi nevidí. Hlavně že můžou na Václaváku s velkým transparentem hulákat "Islám je zlo!" Jsme zkrátka národ xenofobů, který se všeho bojí, přečte si, co se děje v Evropě, a okamžitě myslí - ježiši, zítra je budu mít za barákem, zabít je! A na tom a na ničem jiném si Okamura a jeho SPD postavil kampaň. Jak málo stačí našim lidem ke štěstí...

5 Steeve X Steeve X | Web | 24. srpna 2017 v 17:14 | Reagovat

[3]: Já je mám lajklý na FB a někdy se nestačím divit. Je to vlastně smutný.

[4]: Díky za tak elaborovaný komentář. O tomhle by šlo diskutovat donekonečna, v  zásadě s tebou souhlasím, ale není tak úplně dobré problematiku uprchlictví u nás vytěsnit. I my můžeme pomoct situaci vyřešit, namísto populismu, využívání lidí k získání politické moci atp.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama