Jak správně promrhat čas

25. února 2016 v 18:09 | Steeve X |  Post court~
Ráááááááno, zas je tu ráááááno... dobře?! Co? Musíte mě omluvit. Už čtvrtý den mám několikahodinové pravidelné dávky 'Českého rozhlasu dvě, Radiožurnál'. Protože to je jediný rádio, který babi s dědou poslouchají - u oběda, u večeře, pořád. Ale nahodil jsem pochopitelně i kvůli něčemu jinému. TT hlásá "Vstávej, je ráno" a já to beru jako provokaci, protože rána mě dočista serou. Vždycky mi připomínají, na co všechno sem se předešlý prázdninový den vykašlal.Znáte to. To sou nejdřív kecy! Jak se chystáte pilně učit o těch prázdninách, co můžete stihnout, kolik prej budete mít času na čtení a prej se nachodíte s kámošema všude možně... No. A pak je tu realita; Vstáváte v deset, tudíž se raději rovnou naobědváte - ještě a než ze sebe uděláte člověka, je poledne. Potom teda čeknete fejs, blog a jiný takový média, přičemž si říkáte to typický "jo, tak tohle dneska udělám, k tomuhle se musim dostat"... tak nějak na vás spadne ta tuna hoven, co ste doteď nestihli spláchnout.

Čili v mém případě blog, povinná četba, StudentPoint, projekt na anglinu... aha... mimochodem na ten sem si vzpoměl teprve teď (:D) - a další random věci. A to už přichází ta nálada, že se na to chcete nejlíp vydlábnout, tak si pro povzbuzení dete nejdřív něco zahrát. A pak přijde třeba děda, že jestli s ním nejdete nakoupit, takže jako že jo, no a pak je kafíčko, což je u nás basically rituál a navíc babi napeče kráječku a je to upa nejbožejší. Tudíž to taky nejde vynechat. Plus se to zvrhne ve vášnivou diskusi o uprchlících a o tom, kdo všechno byl tady na Hlučínsku u Wehrmachtu (ukazuje se, že všichni)... a to je pět, šest.


To se vrací vaši retardovaní LANpřátelé ze školy a píšou vám, jak se de pařit po síti. A to nemůžete odmítnout! No a chytne vás to tak, že večeříte v osm a pak je tak nějak pozdě cokoliv začínat. Navíc vyjebává Wifi páč je špička nebo co. Tak to dete zase hrát, protože Europa wifi nepotřebuje a navíc je to chytlavý jak prase. Nebo si prohlížíte dědův atlas Habsburské monarchie a tak podobně. Nebo se taky učíte korejsky. Anio.

Končíte s nohama na neustlaný palandě, kdy děda opatrně nakoukne do zadejchanýho pokojíku a odváží se položit otázku, zda-li nepřemýšlím o spánku, dyť už je jedenáct hodin... A to já teda jako přemýšlet začnu, ale ještě musím stihnout sprchu a podobný věci. Potom v polospánku šrotím Filosofskou historii, nebo nějaký jiný absolutně nečitelný dílo vod Jiráska (a to nejsem žádnej knižní barbar) a v jednu třeba i usnu s vědomím, že sem hovno stihl a zejtra tomu bude zrovna tak.

Takový krásný věci...

A takový já mám prázdniny. Jako... nestěžuju si. Jím, spím, hádám se, normálka. A navíc, nechtějte mít vlastní Řecké impérium už v roce 1548...

Jak zvládáte, potažmo zvládali jste, potažmo budete zvládat prázdniny vy?
Bídně.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sasha Sasha | Web | 25. února 2016 v 18:26 | Reagovat

ja si neviem rpedstaviť že by som vstávala o 10tej! akože áááno závidím ľudom ktorí to dokážu ale ja proste musím byť hore o 6 tej každý deň aj cez víkend a v sobotu musím byť do 11tej naučená inak nie som spokojná :D takže fakt nechápem takéto dni - ale moja najlepšia kamarátka ich má tiež tak :D a potom sa učí o 3tej v noci a zaspáva nad knihami :D máte vlasten môj obdiv za to lebo to by som nedokázala takto fungovať :D
ale tie prázdniny ti závidím, moje už skončili pred týždňom :(

2 Jeremiáš Jeremiáš | Web | 25. února 2016 v 19:32 | Reagovat

Vstávej dřív. Já mám jako deadline osmou hodinu ranní i pro volné dny krom neděle. V neděli si přidám třeba půl, tři čtvrtě hodiny navíc.

Zním strašně chytře, jasan. Pochopitelně, že bych taky dokázal každý den využít nějakou tu hodinku navíc, ale to by dokázali i ostatní a napařili by mi povinnosti navíc. Takže jsem rád, že svět (ne)funguje tak, jak (ne)funguje a čas si musím hezky krást :D

3 stuprum stuprum | Web | 29. února 2016 v 3:16 | Reagovat

Ser na čas, je to neuchopitelná jednotka. :D

Zato čtvrtá dimenze! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama