Až jednou seknete s blogem...

24. srpna 2014 v 17:29 | Steeve X |  Section de l'auteur (Autorské)
Ten den jednou přijde, neříkám že ne. (Teď můžete začít panikařit ;)) Prakticky každý bloger si jednou najde ten svůj. Ten den, kdy si prostě řekne, že tady to balí. "Nothing to do here." K ukončení blogu může vést jeden, nebo milion důvodů, stejně jako existuje milion a jeden způsob, jak se s komunitou Blog.cz patřičně "rozloučit". Jo, já vím - sám sem na tomhle serveru ještě dlouho nepobyl, ale za čtyři měsíce už můžu říct, že jsem vypozoroval pár pozoruhodných odchodů... (Cože, záchodů?!)

pstrj

Dost často se setkávám s takovým tím oblíbeným sentimentálním stylem. "Budete mi všichni chybět, lidi" a podobně... Já chápu, že třeba někdo nebude mít v budoucnosti čas vést si blog, ale pak vyvstává otázka - proč ho rovnou rušit? Aby jste se mohli v záchvatu emocí vyplakat? Na to snad snad máme sitcomy a zmrzlinu v kelímku... Takže za mně sentimentální odchod ne - jednak nerad zapadám do škály plačících barbie milovnic (WinX???) a jednak na něco takového potřebujete nebýt asociál...hups. (A navíc, kdo by si rušil blog z takových důvodů. Snad nikdy nevíš, co přijde v budoucnu...jestli to třeba nebude scházet, né? :D) K tomu přihodím ještě debilní důvod rušit si blog protože "se mi nelíbí" (nejlépe dva dny po jeho založení)...To se přece dá lehce spravit. Úspěšný blog není dvoudenní záležitost...

Druhý z milionu způsobů je můj oblíbený. Vyřvat se. Tak megabombasticky a bezohledně, jak jen to pod záštitou "Nikdy mně tu už neuvidíte, tak co" jde. Já mám rád když si lidi umí otevřít hubu, ale... musí to nechávat až do těch posledních chvil před svým odchodem? No jo, jste strašně drsní...jenže nadávat bez očekávání následků nebo nutnosti čelit názorům ostatních (které - nalijme si čisté Kofoly - dokážou být pěkně svinské rovněž), to je trochu lamský. Takže roky zapadáte do davu, mlčíte jako ovce a až po těch "dobách temna" vám najednou svitne a vy všechny zjebete? No jo, aplaus, vážně. Víte, nadávat umí každý, ale chce to talent někoho "zprcat" like a boss. Koneckonců hádka je taky způsob komunikace, tak ji laskavě neodsuzujte :)

No a teď ten poslední (aby to nebylo pro vaše oči tak dlouhý) způsob, rozlučka a-lá Steeve. Každý má tendenci tvrdit, že jeho způsob je ten nej, takže já to radši v zájmu zachování zenového klidu tohoto serveru vynechám. (I když u mně je to pravda!!! :D) Až budu odcházet, už teď můžu říct, že budu nadávat. Spooousta věcí, lidí, blogů a názorů se mi tu nelíbí, ale upřímně...komu ne? (WinX!!) A ani nebudu bulit kyberslzy...protože víme proč. Já vážení, se s vámi rozloučím literárně! Na úrovni a s naprostou úžasností (takový už jsem, ach jo, je těžké být boží). And no single fuck was given that day.

Váš novodobý Steeve X.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Leri Goodness Leri Goodness | Web | 24. srpna 2014 v 18:30 | Reagovat

Perfektně rozebraná úvaha jako rozbité hodinky, která bude stále aktuální, jelikož v jakýkoli den stáhne několik zhrzených autorů smyčku kolem svých stránek a nadobro odevzdá jejich život virtuálnímu koši.

2 Radfordová Radfordová | Web | 24. srpna 2014 v 19:56 | Reagovat

no, to zní jako něco, na co by si člověk měl počkat :D věřím, že je to těžký úděl, potýkat se s vlastní dokonalostí.
já si zvykla neloučit se. asi jsem ani neměla možnost, většina mých přechozích blogů vyšuměla a ten aktuální, hádám, skončí stejně :D

/mimochodem, díky za ten komentář. fakt si toho vážím... :)/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama