...prostě to sem pověsím :)

22. července 2014 v 15:49 | Steeve X |  Section de l'auteur (Autorské)
Už mě taky nebaví pořád řešit tenhle server a psaní obecně... jenže i když třeba nejsem nějaká extra literární hvězda, chci něco říct lidem, kteří zavítají sem, na můj alibistický blog plný keců, a taky mě potěší každý komentář, protože to dokazuje, že jsem někoho donutil se zamyslet, nebo reagovat. Zpětnou vazbu dostávám rád - jakoukoliv, nejen tu pozitivní. Z té se ostatně člověk ani moc nepoučí. Proto chci v neposlední řadě poděkovat všem komentátorům :)

Zjišťuju ale, že je nově rozšířeným trendem psát "přiměřeně krátké" články. Nevnímejte to zle, když si čtenář v půlce textu uvědomí, že čte blepty a nezajímá ho to, je v pohodě, když se vykašle na nějaké nucené čtení. Jiná věc ale je, když si ten daný člověk prostě jen prohlédne rozsah článku a prohlásí, že je moc dlouhý a tudíž nudně o ničem...co to sakra? To pak zamrzí, když se s tím nějakou tu chvíli pipláte a druhá strana si nenajde ani trochu toho času, aby ohodnotil, nebo dal šanci vašemu názoru.

Nikdy ze svého blogu neudělám deníček, nebudu přidávat příspěvky o ničem ani lákat na křiklavé titulky. Možná, že je blog "autorský" - to pro mne však neznamená nic než volnost ve výběru témat. (Pozor - tohle není myšleno jako shazování deníčků a jinak orientovaných blogů!) Souhlasím, že střípky z mého osobního života můžou být rovněž pro někoho materiál - ale zase - nemám zájem se tu prodávat. Jen své myšlenky, tak :)

(Nahánění sledovanosti a-lá Steeve) Takže až někdy budete mít chuť si se mnou zazuřit, jak je "všechno kolem" špatné, nebo si jen tak bez obalu a předstírání něco přečíst (popovídat), tady jsou - až do doby, kdy mě konečně zabanujou - dveře otevřené...figuratively...

(Ze Steevova-rozhodně-ne-deníčku) Ještě bych rád oznámil, že vás opouštím zhruba na dva týdny. Přesto ale budou vycházet články - naučil jsem se totiž, jak obsluhovat nastavení publikování! :) Důsledek je tak jen ten, že na komentáře a zprávy budu reagovat s drobným zpožděním...máte jako @#[Đ! něco proti?!

Váš "AFK" Steeve X.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 zlutomil zlutomil | 4. srpna 2014 v 22:11 | Reagovat

Dost zajímavy,na něčem je i pravda

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama