Hrady, buchty, krávy a jiné fotky z prázdnin...

13. července 2014 v 10:37 | Steeve X |  MixTo
Hyc jak svině, vzduch by se dal spíš pít, než dýchat, ale mně to tedy neodradí! Beru svůj ultravýkonný fotografický aparát - mobil :D - a vyrážím poznávat krásy i nešvary Čech a Slovenska. Vážně lidi, buďte trochu patrioti a nepovažujte turismus po Čechách za něco pro nižší třídu. Náhodou, líbí se mi tady víc, než zatím kde jinde :)

Připravte se, tenhle článek je o ničem :P

Neumím fotit, nedělám umělecké fotky, ale fotím rád a chci mít něco na památku. Ne že by zážitek nebyl dost "silný", spíš už jich he tolik, že fotografie mi pomáhají si je připomenout a zařadit. Fotky nemusí být jen vyumělkované a profesionálně vyostřené, stačí, když mají, co říct. Who cares about photoshop, anyways :)


Takhle parádně vypadá Olomouc ze Svatého kopečku - ne že bych byl věřící, ale mají tam skvělou zmrzlinu! A druhý obrázek není jenom "nějakej trapnej kout". Tady, milé dětičky, zavraždili roku 1306 posledního Přemyslovce. To sem historik, což? (Pokerface té popelnice...)


Po pravé straně můžete vidět pravou Slovenskou krávu z okresu Bytča. Pekná, však? Btw jedna z věcí, které mě opravdu vytočily při návštěvě Slovenska, byli Čeští turisté - floutci se tu povětšinou chovali dost bídně, abych pravdu řekl. Smát se cizímu jazyku v jeho vlastní zemi - ách jo, to děláme jen my. Každopádně, to vpravo jsem pekl sám :3 (Dobře, babička pomáhala - ale snědl jsem to opravdu sám!)


Mojí další zastávkou byl Čachtický hrad a ano, bohužel vypadá takhle... Hnusní Rakušáci ho vypálili...zazděnou Báthoričku sem nepotkal. Fotka nestojí za nic, ale ta obloha...ah. Když lezete nahoru, svítí sluníčko, že by se z ho jeden...tento...a když se z hradu vracíte, zmoknete. Weather, you are such a scumbag. Jo a taky občas lepím modely -.-

Toť jsou mé dosavadní zážitky z prázdnin - vyjma pár naprosto vyčerpávajících výletů za "strašně zajímavými" věcmi, jako je třeba okresní vysílač, který je na nejvzdálenějším a nejvyšším kopci, ale můj děda mě tam prostě musí vytáhnout -.-.A taky vyjma jídla - nepovažuju se za žrouta, ale myslím, že do oblečení z minulého školního roku se po prázdninách už nevejdu... Ale už stačí, pokud to někdo dočetl až sem, je unuděn dostatečně :))

Váš nezáživný Steeve X, který si rozhodně nevede deníček...sakra.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama