Jackson je zpět, a sakra!

5. června 2014 v 17:45 | Steeve X |  Ce que me dérange (Co mě štve)
Zrovna si takhle brázdím Youtube, když mi v Recommended vyskočí nové video. A kruci, Jackson. Buď vstal z hrobu, nebo na něm zas někdo jde nabalit kupu prachů, říkám si...

Už jenom prostý fakt, že někdo prostě přijde, koupí od držgrešlovské rodiny nějakou nevydanou, nicmoc nahrávku, přidá si sloku a deset vteřin do toho dělá "Aha aha, žjea" + oblíbené opakování autorů songu pro ty, co jsou tak debilní a neumí číst (asi producenti), mi přijde DOST nechutný.

A to jsem si myslel, že naše nekrofilně-sebe obohacující společnost se spokojí s mediálními kecy o Ukrajině a Džambulkou.

Takže celý klip vlastně obsahuje poskakujícího Timberlakea (btw od něj sem tohle fakt nečekal...), bandu tanečníků kopčících Jackon Moves all the way, dále pár dětiček pro slabší povahy a ty, co se nechají milerádi citově vydírat. A Pharella.

Nejen že jde o hnusné vykrádání někoho, komu by už po těch letech mohli dát pokoj, ta písnička nepřináší žádnou úctu (která by z mého pohledu snad mohla být projevena, když už ne z ničeho jiného tak ze vděku za hladce nabitý kapitál díky CyberLinku a mikrofonu z plastových dětských nástrojů), on se navíc sám Timberlake kření celou dobu, jako by si s internacionální skupinkou dětí v POPzadí hrál na pískovišti...a taky tak zpívá.


Svět mě prostě opět poučil, že lidská chamtivost nemá hranic. Naopak úcta...what's that? Nebo se mýlím, uniká mi něco, co je na té písničce v mezích? ...a ten portrét Jacksona nic moc...

Váš zmatený Steeve X.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Irith Irith | Web | 5. listopadu 2014 v 16:35 | Reagovat

A já čekala článek o Peteru Jacksonovi.... :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama