První nástin mé třídy

22. května 2014 v 9:20 | Steeve X |  Ce que me dérange (Co mě štve)
V úvodním článku jsem zmínil, že budu psát taky o své třídě čistě proto, že takovou partu aby člověk pohledal. Určitě nejsem sám, kdo o své třídě tvrdí bůhvíco, ale v mém případě to opravdu stojí za to!

Kéž byste je někdy potkali pohromadě! Tolik vzájemných pomluv, takovou pavučinu nenávisti mezi jednotlivci jste snad ještě nepoznali. Kvůli blbostem. Členové naší úžasné třídy totiž mají tu schopnost být jeden de s někým "nejlepší přítel" a den na to ho ze srdce nenávidět. Nepřeháním ani trochu.

Částečně je to touhle milou pavučinkou, že když přijde na to pro něco se rozhodnout (kam se pojede na výlet, kdo bude spravovat peníze) je to jako na burze. nikoho nezajímá názor druhých, ani když jej zrovna přednáší. Všichni si melou svoji. Žádný respekt vůči ostatním tu nehledejte, přinejlepším jsme banda uřvanců.

Tohle všechno vede jednoduše k faktu, že jako kolektiv stojíme za starou bačkoru. A trávit v takovéhle společnosti každý všední den už je pěkná otrava. Člověk aby pořád snášel kecy jedné party o té druhé, poslouchal jak támhle pipina bulí, že s ní jiná pipina nechce sedět. Naši třídní "borci" si to (díky bohu předstíraně) rozdávají na lavicích, potom se zmlátí a týden spolu nemluví. Každou boží přestávku poslouchám zvuky podobné těm, co vycházejí z pavilonu opic. Kam se ale hrabou na Alenku!

Učitelé se z nás chytají za hlavu, dozory na chodbách pláčou. A asi je to tím, že na tak malou skupinu je tu prostě moc debilů, moc pipin, teploušů, borců, idiotů, vychloubačů, drben a elitářů. Překombinováno.

A pozor! Tohle bylo "jen tak na úvod" :D

Váš nafoukaný Steeve X
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Desirée Lydon Desirée Lydon | Web | 19. září 2014 v 17:02 | Reagovat

Takový kolektiv ti teda nezávidím... U nás ve třídě byla jedna holka, která všechno rozvracela a všechny pomlouvala a jsem TÁÁÁKHLE ráda, že se odstěhovala 100 kilometrů pryč :D

2 Irith Irith | Web | 7. listopadu 2014 v 13:49 | Reagovat

U nás je to samé, totálně. A nejvíc mě štve, že ostatní třídy fungují normálně. Jen u nás je to parta barbín a jejich psíků.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama