Něco o parukách a kostýmech z masa...

27. května 2014 v 15:32 | Steeve X |  Ce que j'aime (Co mám rád)
Dost často, když se mně lidi zeptají, kdo je můj nejoblíbenější umělec, a já odpovím Lady Gaga, se setkávám s reakcemi typu : "Seš divnej!" "Ta je tak out a trapná" "To se neposlouchá..." apod.

Tak co teda dneska posloucháte?

Infantilní Seleny Gomez, Nicki Minaje? Nebo vypatlané rappery, kteří stavějí kariéru na tom, že buď křičí, jak sou drsní a cool, nebo že má být svět lepší? Zavři zobák a hned bude! Nebo raději Bíbry, Hary Stylese a The Wanted, kterým stačí kopnout si tam playback, chytat se v rozkroku a vydělávat miliony klapáním pusou a retardovanými videoklipy?

Joo jasně pojďme všichni pařit žijeme jenom dneska, rozbijem tohle a támhleto, každý jsme úžasný, milujeme se!! Pfej.

A nebo vlastně proč ne, myšlenka je ještě celkem dobrá, nálada jde nahoru, ale vážně vás baví poslouchat to pořád dokola?

Pak sou tady metalisti. Jooo mam depku! Pustim si zvraceče a baskytaru o třech akordech na plný pecky, (Na co sou jim sluchátka, vážně? :D)

Nemám vcelku nic proti hudbě, poslouchejte si co chcete, když se vám to líbí. Ale já pak nebudu poslouchat, že támhle nějaká Gaga to má za pár let spočítaný a jak strašně je trapná.

Má divný klipy? Nope. Má klipy, u kterých musíte využít tu kupu nervů, co vám leží v lebce.(Minimálně to platí pro ty nové) A nemyslím tím slintat při hledání znaků iluminátů (o tom se budu rozprdovat později).
Divně se oblíká, extravagancí láká pozornost? Ano, ale kdo pozornost nechce. Možná ji nebaví producírovat se v "konvenční a tolerované" kolekci, kterou má každá polibpinda. (I made a new word!)
Je všeobecně divná, nemá smysl pro humor? Velký omyl, dle mého. Možná vám nenaloží komerční humor a slaďoučký úsměvíček, ale je to jedna z nejvtipnějších kelebrit co znám. A neříkám to jen tak, nejsem ten typ člověka co by měl fetiš na oblíbenou celebritu. Prostě se mi líbí, není konvenční, je sympatická, kreativní, nezpívá pořád jen o světovém míru a navíc MÁ ROZUM. To je věc co spoustě "popstáááárs" prostě chybí. A za tím si kurva stojím :D


Ale hlavně - UMÍ ZPÍVAT!!! Když ji někde slyšíte živák, je to uplně něco jinýho než Miley Cyrus! Když otevře hubu tak je parádně slyšet, naprosto čistě a to nemusím bejt Celeste Buckingham abych to poznal.

Takže no hate, tahle persona nemůže za to, že do ní vrtaj média a buhvíjací idioti. Ale to není jen její případ...

Dnes trochu lehký názor, málo sprostých slov, musim na sobě zapracovat :D

Váš afektovaný Steeve X.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama