Džambulka už neletí?!

21. května 2014 v 17:22 | Steeve X |  Ce que m'attriste (Co mě rmoutí)
Není tomu tak dávno, co jsem všude po televizích, rádiích i internetových serverech slýchal, že Džambulka to a Džambulka ono... Doslova každý z ní měl osla. Neměla možnost se kdekoliv ukázat bez toho, aby jí neotravoval imbecilní fotograf, nebo afektovaný reportér. Ha-ha-ha, a všechno to cpali ještě afektovanějším a imbecilnějším čtenářům, kteří se mohli za břicho popadat. Jasně, nebylo to šik, když měla autonehodu, nebo když zpívala na playback. Bulvár se taky něčím živit musí. Ale co je oc, to je moc a bohužel to mnoho lidí není schopno poznat.

Nicméně.

Po "Ivetčině tragické a oplakávané tragické smrti" se vyrojily články zcela jiného typu. Nejdříve jste z nich pochytili "šokující" novinky o její smrti, ale potom přišlo to pravé svinstvo. "Ach chudinka Ivetka!" "To si nezasloužila!" "Média jí zničila život." ...

A mně bude někdo vykládat jaký jsem alibista!!

Takže veřejnost se jí nejdřív bude vysmívat takřka do obličeje, popisovat jí jako neschopnou pomatenou alkoholičku bez vloh, a potom, najednou, jakmile skočí pod rychlík Praha-Prčice to je jiná písnička! To ji budeme litovat a budeme o ní psát STOVKY článků. O tom jak byla talentovaná, jak byla krásná, že jí všichni okolo ubližovali a nezapomeneme připojit Rychtáře a Macuru, jak se mlátí jako idioti na trávníčku. Super!

Tak sakra buď jí rád nemám a nerespektuju, tak ale potom nebudu předstírat jaká je to strašná ztráta.

Umřel člověk, jen co je pravda.Nikdy to není v pořádku a už vůbec ne když jde o sebevraždu.
Ale není snad v zájmu právě téhle slušnosti nechat to už konečně být? Napiště článek o tragické smrti, když už, ale nerýpejte se v konspiraci a mediálních žvástech. Občas mám strach otevřít ledničku, aby z ní náhodou nevyskočilo desetivteřinové intro s vážnou hudbou a černobílou fotkou Džambulky-Ivetky.

Přijde mi to jako nefalšovaný hnus, ta největší alibistická blitka na téhle polokouli. Hrabat se v minulosti někoho, kdo je mrtvý. Hej, my jsme cool redaktoři! Vyhrabeme sto let starou fotku a napíšeme článek o tom, jak byla zamlada krásná! Ptom někdo přijde se zaručeně posledním songem živě od Ivetky. Retardace.

Někdy se jí ani nedivím.Z takové situace se je těžké dostat.Chápu to, že už měla plné zuby.

Ale rozfašírovat se před zraky celého osazenstva vlaku a pravděpodobně doživotně ztraumatizovat chudáka strojvůdce taky nebyl nej nápad, což?

Váš pesimistický Steeve X.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama